Rešeršní služby pro zaměstnance Filozofické fakulty

15. 4. 2021

Psaní a publikování odborných textů je časově i intelektuálně náročná činnost. S vyhledáním těch správných zdrojů může autorům pomoci rešeršní služba. Službu, která byla doposud určená především žadatelům v rámci programu Horizon 2020, nyní mohou využít všichni zaměstnanci Filozofické fakulty Masarykovy Univerzity. Ať už se jedná o podklady k výzkumnému projektu či výuce, knihovna nabízí všem pracovníkům asistenci s nalezením a shromážděním vhodných informačních zdrojů.

Výstupem této služby je rešerše, tedy bibliografický soupis relevantních publikací na konkrétní téma. O rešerši si autoři mohou zažádat prostřednictvím formuláře.

Rešeršní služby Zaslat žádost o rešerši

Ve formuláři je potřeba specifikovat téma rešerše, klíčová slova, požadovaný jazyk dokumentů a prohledávané zdroje. Po vyplnění formuláře vám odpovíme do následujícího pracovního dne a navrhneme nejbližší možný termín zpracování rešerše. Je případně možné domluvit se na termínu úvodní konzultace pro upřesnění požadavku.

Rešerši vypracujeme do deseti pracovních dnů. Pokud bude zpracování rešerše přesahovat standardní dobu 10 hodin, je další práce nad stanovený limit zpoplatněna ve výši 200 Kč/hod. Kompletní ceník si lze prohlédnout zde.

Pokud máte zájem o rešerši, ale nejste zaměstnancem Filozofické fakulty, můžete se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info