Knihovna se ptá, odpovíte?

V knihovně najdete do konce zkouškového panely s lepicími papírky, na kterých nám můžete zanechat vzkaz nebo podnět.

9. 11. 2022

Nejen výše uvedené jste nám napsali na lístcích v kuchyňce v prostoru Tichého kafe. Děkujeme všem za vzkazy, vážíme si jich a těší nás. Nyní představujeme další místa, kam můžete lepit lístečky a my na ně budeme pravidelně a veřejně reagovat.

V suterénu, ve vestibulu, v zadní části Tichých studoven ve 2.–4. nadzemním podlaží, v chodbě u Týmových studoven a v Čítárně najdete papír s výzvou Knihovna se ptá. Ptáme se, co vám u nás chybí, co pro vás můžeme udělat, na jaké problémy jste u nás narazili, … zkrátka cokoliv, co vás napadne. Chtěli byste v knihovně skluzavku ze 4. podlaží? Napište nám to! Velmi pravděpodobně ji v dohledné době nepořídíme, ale třeba nás díky tomu napadne něco dalšího.

Tyto panely najdete v knihovně až do konce zkouškového v únoru 2023. Neváhejte se ozvat, reagovat na ostatní vzkazy a rozvíjet nápady. Pravidelně vám budeme odpovídat na knihovním Facebooku a po skončení se můžete těšit na shrnutí tady na webu.

Děkujeme a věříme, že společně vylepšíme knihovnu.