Strojové vyšívání – tvořivý workshop

Výšivka
Máte za sebou základní zaučení s vyšívacím strojem Janome MB-4Se a rádi byste si vyrobili vlastní výšivku? Přijďte si to vyzkoušet.

Workshop je určen pro osoby, které v Makerspace absolvovaly workshop „Seznámení se strojovým vyšíváním“.

Před příchodem si připravte:
  • Motiv, který chcete vyšít ve formátu .jef nebo jef+. Pokud máte grafiku v jiném formátu zašlete ji s dostatečným předstihem na kontakt kmochova@phil.muni.cz.
  • Vlastní textil, na který chcete vyšívat.
Cena výšivky dle aktuálně platného ceníku. Zkušební látky jsou zdarma k dispozici.
Workshop proběhne v laboratoři starých tisků, vyčkejte příchodu lektorky u Informačního pultu.

Agenda

  • poskytování referenčních a konzultačních služeb
  • grafické zpracování informačních materiálů knihovny
  • supervize a koordinace vzdělávání studentů knihovnictví
  • tvorba rešerší

Přihlášení náhradníka

Kapacita je již naplněna 0 náhradníků Přihlášení možné do 28. 4. 2025 23:59

Přihlášeným pošleme e-mail s připomínkou, že se akce blíží a v případě online akce odkaz k připojení. Pokud se odhlásíte, vaše místo automaticky získá první náhradník v pořadí.


Pokud nejste z MU (nemáte UČO), uveďte 0.

Použijte svůj univerzitní e-mail ve tvaru UČO@mail.muni.cz (jiný pouze v případě, že univerzitní e-mail nemáte).




Pokud máte konkrétní problém, dotaz nebo oblast, které byste se potřebovali věnovat, dejte nám vědět.


Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info