Vánoční online kvíz: soutěžte do 14. prosince

11. 12. 2020

Před svátky pro vás obvykle chystáme v knihovně nějaká překvapení, stromeček ke zdobení a horké nápoje pro zahřátí. Letos jsme připravili soutěžní online kvíz!

Otevřít kvíz

Pokud se vyznáte ve sváteční tematice, nebude pro vás složitý. Najdete v něm úryvky z knih, světové vánoční tradice i audio ukázky. Jeho vyplnění vám pravděpodobně nezabere více než deset minut pokud nebudete chtít poslouchat celé koledy.

Kvíz si můžete vyplnit nejen pro zábavu, ale také se tím zapojíte do losování o praktický vánoční balíček: knihovní PF tašku, univerzitní roušku a knihovní kelímek (třeba na svařák).

Do soutěže se můžete zapojit do pondělí 14. prosince (včetně). Neváhejte kvíz poté využít pro sváteční zábavu se svými blízkými správné odpovědi zjistíte po odeslání kvízu kliknutím na tlačítko Zobrazit skóre. ​Nezapomeňte jim všem také koupit knihu pod stromeček.

Můžete vyhrát praktický vánoční balíček