Přechod na zelenou barvu univerzitního semaforu a provoz knihovny

22. 10. 2021

Masarykova univerzita se rozhodla přejít 25. října v rámci svého eskalačního semaforu na zelenou barvu. Povinnost nošení respirátorů a udržování rozestupů, platná pro studenty i zaměstnance univerzity, se nyní vztahuje na všechny prostory MU.

Nařízení se tedy týká i prostorů Ústřední knihovny, včetně studoven i Čítárny, kde platí povinnost nosit po celou dobu respirátor. Kavárenský pult kaFFe v reakci na vládní nařízení zavádí nová opatření. Sortiment, který nadále zůstává stejný, bude nabízen pouze v balené podobě ve formě "s sebou". Konzumace v Čítárně bude nadále možná.

O případných dalších změnách vás budeme informovat na Facebooku a zde na webu formou aktuality.