Opatření proti šíření koronaviru platná od 10. 9.

Omezujeme počet osob v budově na 100. Prosíme o dodržování hygienických zásad, rozestupů a zakrytí dýchacích cest.

9. 9. 2020

Také knihovny se týkají vládní opatřeníuniverzitní semafor. Za současné epidemiologické situace platí následující opatření:

• Od 10. září platí povinnost mít v budovách zakrytý nos a ústa. Prosíme o respektování tohoto nařízení po celou dobu vašeho pobytu v knihovně.
  • Prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupůdezinfikování rukou po vstupu do budovy (dezinfekce je k dispozici ve vstupní hale).
  • V případě příznaků infekčního virového onemocnění (dušnost, horečka, suchý kašel, náhlá ztráta chuti a čichu) nevstupujte do budov MU.
  • V knihovně je povolena přítomnost maximálně 100 lidí současně.

Nadále se budeme řídit univerzitními a fakultními nařízeními a doporučeními v reakci na vývoj situace. V případě změn vás budeme informovat na Facebooku a zde na webu formou aktuality.