NEPLATÍ | Změna otevírací doby a nedostupnost studijních míst od 12. 10.

9. 10. 2020

Se zpřísňujícími se opatřeními na vysokých školách a po doporučení vedení fakulty měníme od pondělí 12. října fungování našich služeb.

• Hlavní budova knihovny: pondělí až pátek, 9.00–16.00
  • Čítárna, Týmové studovny: zavřeno

Omezené služby a provoz

• Prosíme, abyste se nezdržovali na studijních a relaxačních místech v knihovně. Omezení se týká Studovny časopisů v přízemí, Tichých studoven (1.–3. patro), křesílek na ochozech i prostoru Tichého kafe v suterénu.
  • Pokud potřebujete studovat časopisy nebo knihy určené pouze k prezenčnímu studiu, doporučujeme naskenovat potřebné stránky. Skenování je možné zdarma na multifunkčních zařízeních ve vstupní hale nebo na příručních skenerech Bookeye v Tichých studovnách. Více informací a návody.
  • Stále platí zákaz vstupu veřejnosti, a to včetně rodinných příslušníků, s výjimkou malých dětí v nutných případech.

Nadále můžete

• Použít katalogové počítače (označené počítače na pravé straně v Tichých studovnách) k vyhledávání zdrojů.
  • Vybírat a půjčovat si knihy z volného výběru, objednávat a vyzvedávat knihy ze skladu a připravené rezervace.
  • Používat multifunkční zařízení pro tisk, skenování a kopírování.
  • Využít knihovní počítače k odeslání dokumentu k tisku.

Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy a nejasnostmi. Jsme tu pro vás a budeme se snažit, abychom nastalou situaci společně a bezpečně zvládli.

O případných dalších změnách vás budeme informovat na Facebooku a zde na webu formou aktuality.