Lístečky jsou pryč, knihovna děkuje za podněty

31. 5. 2023

V podzimním zkouškovém období jsme vyhlásili lístečkovou výzvu, která pokračovala na panelu ve vstupní hale. Na vaše podněty jsme postupně reagovali v albu na Facebooku.

Naše reakce na FB

Archiv lístečků

Od února jste nám touto cestou předali přes sto dalších připomínek a nápadů. Nejvíce z nich se týkalo stavu toalet a jejich vybavení. Na dámském WC v 1. podlaží jsou nově umístěny dámské hygienické pomůcky a s úklidovou firmou řešíme pravidelné doplňování mýdla. Doufáme, že plánovaná rekonstrukce vyřeší další vámi zmiňované problémy. Zaujal nás a trochu vyděsil lístek, který požadoval mýdlo u bidetu na chodbě. Raději upozorňujeme, že v knihovně žádný bidet k dispozici není.

Díky vašim podnětům je knihovna o něco příjemnějším místem pro studium a odpočinek. Pořídili jsme laminovačku, více dek na ven a vytvořili pro vás šachový stolek. Připomínáme, že nabízíme i další užitečné předměty k zapůjčení. Na vaše přání bylo koupeno (a v jednom případě darováno) deset nových knih. Pokud vám chybí kniha nebo třeba deskovka, můžete k návrhu využít webový formulář.

Předměty k zapůjčení Navrhněte k zakoupení

Vaše podněty nás stále zajímají, i když už panel přání v knihovně nenajdete. Jsme na sociálních sítích nebo můžete využít formulář a nově také chat na webu. Akutní závady a nedostatky neváhejte hlásit u libovolného pultu v knihovně.

Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat se.