Jak se na pohovoru neprodat pod cenou

Lektor:

Délka: 95 minut

Místo konání:

Na kolik byste se ohodnotili? Klasická otázka personalistů, která mnoho studentů a čerstvých absolventů lehce rozhodí. Proč? Často neví, na jakou částku své znalosti ocenit a navíc někteří mají pocit, že vlastně nemají moc co nabídnout, protože ještě za sebou nemají „hodnotné“ praktické zkušenosti. To však nemusí být vůbec pravda!

Zjistěte, jaká je vaše skutečná cena! Ve výběrovém řízení se dříve či později setkáte s momentem, kdy budete muset vyjednávat o své ceně. Ať už půjde o hledání prvního zaměstnání, placené stáže nebo jakéhokoli jiného úvazku. Nemyslete si, že jako studenti nebo absolventi nemůžete nabídnout zaměstnavatelů dovednosti a znalosti, za které se na trhu práce platí!

Přijďte na kurz Jak se neprodat pod cenou a objevte, které kompetence jsou na pracovním trhu hodnotné, kde a jak je případně získat nebo zdokonalit. Společně s lektorem se zaměříte na nalezení vašich tajných zbraních, které vaši hodnotu v očích zaměstnavatelů zvednou, i na to, jak si svou cenu v očích ostatních obhájit a přesvědčit je, že jste pro ně dostatečně cenní. Navíc se dozvíte, na čem absolventi a studenti na pohovorech nejčastěji pohoří a jak se takovému momentu vyhnout.

Termín konání akce