Pokud potřebujete techniku ke studiu, můžete se obrátit na Ústřední knihovnu

29. 9. 2021

Notebooky, tablety, webkamery, grafické tablety nebo sluchátka jsou nyní k zapůjčení v Ústřední knihovně pro všechny, kteří se z různých důvodů ocitli v nouzi a techniku potřebnou pro studium nemají k dispozici. Výpůjční doba se může pohybovat v řádu dnů i měsíců dle situace studenta, maximálně lze využít výpůjčku na jeden semestr.

Stačí v katalogu vyhledat požadované zařízení a po přihlášení kliknout u jednotky na Filozofické fakultě na Objednat. Posléze budete přesměrování na formulář, do kterého uvedete všechny požadované informace. Především si ověřte, že jste správně zadali svoje UČO.

Vaše žádost bude posouzena do dvou pracovních dnů. V případě kladného vyřízení žádosti budete v IS MU vyzváni k podpisu smlouvy a e-mailem k vyzvednutí zařízení. Následně si můžete půjčené zařízení vyzvednout během 7 dnů u Výpůjčního a registračního pultu.

Více o službě Dostupná technika v katalogu

Techniku půjčuje knihovna pouze studentům Filozofické fakulty v aktivní formě studia. Kompletní seznam podmínek pro zapůjčení naleznete na webu knihovny.