Knihovna navyšuje počet studijních míst

10. 6. 2021

Díky navýšení počtu studijních míst knihovna nyní pojme více návštěvníků z řad univerzitních zaměstnanců, studentů i veřejnosti. Kapacita je však stále omezená, aktuální obsazenost vám rád sdělí knihovník na informačním pultu. I nadále je vstup do budovy knihovny řízen v souladu s aktuálními informacemi zeleného semaforu.

Univerzitní semafor Aktuální opatření

Studenti a zaměstnanci univerzity navíc musí mít negativní PCR nebo antigenní test na koronavirus. Při vstupu a pohybu v knihovně se musí návštěvníci řídit aktuálními nařízeními vlády a platnými opatřeními univerzity.

Test na koronavirus nemusí mít osoby, které dostaly nejméně před 22 dny první očkovací dávku proti nemoci COVID-19 a i ti, kteří mají do 180 dní od potvrzeného průběhu choroby.

Více informací o aktuálním provozu knihovny naleznete zde.